V případě, že Vaše dítě potřebuje vystavit "Lékařský posudek o zdravotní způsobilosti ke vzdělávání nebo v průběhu vzdělávání", je potřeba vyplnit formulář, který vám nabízí škola, na kterou se dítě hlásí. Případně je ke stažení zde

Tento formulář je nutno celý podrobně vyplnit pro střední školu, kam se Vaše dítě hlásí (kolonky 1 až 6), včetně čísla oboru. Zdravotní způsobilost dítěte ke studiu na dané škole můžeme posoudit pouze v případě, že tento zákonem předepsaný formulář je správně vyplněný.

Formulář není potřeba vyplňovat ke studiu na běžném gymnáziu.

Potvrzení ke studiu na sportovních školách nebo sportovních gymnáziích vydává pouze lékař se specializací na Sportovní medicínu.

Tento postup je dán legislativou ČR. Ceník výkonů je zde

Přihlášky ke studiu potvrzujeme dle aktuální situace (zejména v čekárně) na počkání v době mezi 7,30-8,00h, nebo nejpozději do druhého dne. Někdy se stane, že dle podmínek studijního oboru po vás budeme potřebovat poslední lékařské zprávy od specialistů, kam uchazeč o studium dochází (např. oční lékař, alergolog, pneumolog, neurolog, ...). Pokud si nejste jistí, že tyto zprávy jste nám již předali, připravte si je k přihlášce, nebo je pošlete předem na email: ordinace@dldobrany.cz. Prosíme, nenechávejte to na poslední chvíli, předejdeme tak zbytečným nepříjemnostem. Děkujeme :)