Vážení rodiče, 

vzhledem k současnému nárustu nemocnosti prosíme, buďte ohleduplní a pokud přicházíte s dítětem s akutním respiračním onemocněním, noste vy i vaše dítě s ohledem na věk, roušku

Ordinační hodiny pro nemocné jsou vyhrazené v době 8,00-11,00h, prosíme, přicházejte v době mezi 8-10,00h, abychom do 11h stihli všechny ošetřit. Po 11h již není možné provést případně odběry. Zároveň již přichází děti zdravé/objednané a my se snažíme jim připravit prostředí bez infektů, což jistě chápete. Nemocné děti neobjednáváme na konkrétní čas. 

Netelefonujte prosím s dotazem, zda máte do ordinace přijít nebo jak to vypadá v čekárně. Věřím, že s běžnými infekty, jako je rýma a kašel, si dovedete poradit. Pokud si nejste jisti, zda postupujete správně, do ordinace se s dítětem v uvedených hodinách dostavte nebo nás případně kontaktujte mailem na adrese ordinace@dldobrany.cz Telefonické konzultace jsou možné jen omezeně. Do mailu uveďte jméno dítěte, počátek onemocnění, základní obtíže a dosavadní léčbu.

Potřebujete-li se omluvit z objednané návštěvy, přeobjednat, objednat se k očkování, řidičskému průkazu, prosíme, použijte email. 

Moc děkujeme za pochopení a věříme, že budete spokojení :)